ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > اختلاس و بازداشت سردار احمدی مقدم!

اختلاس و بازداشت سردار احمدی مقدم!

سردار احمدی مقدم در اواخر مسئولیت با تخلف بنیاد تعاون برخورد نمود و شایعه اختلاس و بازداشت یا تحقیق از او کذب است.

متن و پاسخ شایعه

متن شایعه

کلمه : دو ماه از برکناری فرمانده کل نیروی انتظامی می گذرد اما مسولان نظام همچنان درباره علت واقعی این تغییر ناگهانی پنهان کاری می کنند و ان را یک جا به جایی داوطلبانه وانمود کرده اند. به گزارش کلمه سردار احمدی مقدم اسفند ماه سال گذشته در حالی از سمت خد عزل شد که هنوز چند ماه از از مهلت تمدید حکم وی باقی مانده بود و اگر بطور ناگهانی بر کنار نمی شد تا امروز فرمانده پلیس کل کشور بود. بررسی های کلمه و اطلاعات بدست امده از منابع مطلع سیاسی و پارلمانی نشان می دهد نه تنها برکناری احمدی مقدم یک جا به جایی خد خواسته نبوده و با کشف یک شبکه فساددر زیر مجموعه های مرتبط با نیروی انتظامی متهم واقع شده و دست کم دو روز بازداشت شده بد. بر اساس این گذارش ها فرمانده نیروی انتظامی در شرایطی بازداشت شده که هنوز فرمانده کل نیرو های انتظامی بودهدست کم دوازده نفر از مسولان ارشد بنیاد تعاون ناجا از جمله سردار ق .مدیر عامل سابق بنیا د تعاوندر بازداشت هستند این فرد از مهر ماه سال ۱۳۸۸ مدیر عمل بنیاد تعاون ناجا بود. یکی از اعضا خانواده مقدم هم بازداشت شده و زمزمه ایی هم از ارتباط خود قالیباف هم با پرونده نیز مطرح هست بازداشت فرمانده پلیس کل کشور به اتهام سو استفاده مالی در هر کشور دیگری که رخ می داد به زلزله سیاسی و مدیریتی می انجامید اما حاکمیت مدعی اصول انقدر غرق فساد شده و نیز انچنان خود را در جراحی غده های سرطانی ناتوان می بیند که تا کنون کوچکترین توضیحی درباره این پرونده به مردم نداده است.

 

 

پاسخ شایعه

 1. منبع این شایعه سایت کلمه می باشد که جهت تخریب چهره نظام از هیچ دروغی واهمه ندارد .

جالب است که منبع این گزارش را با بدون مشخص کردن ، منابع مطلع سیاسی و پارلمانی ذکر کرده است !

 1. رفتن سردار احمدی مقدم از ناجا بنا به درخواستهای مکرر خودشان بوده است .

http://nasimonline.ir/detail/News/987519/153

 1. وی در اسفند ۹۳ در مصاحبه ای از تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد تعاون ناجا استقبال کرده و اعلام کرد تخلف اعلام شده مربوط به بخشی از بنیاد تعاون ناجا بوده و ما با آن برخورد کردیم.

http://www.isna.ir/fa/news/93121207540

 1. سخنگوی قوه قضائیه نیز تحقیق و بازداشت از سردار احمدی مقدم را تکذیب کرد .

http://www.isna.ir/fa/news/94030402463

 

حق جو و حق طلب باشیم

نظرات شما

  علی فاطمی می گوید :

  لابد منبع مطلع سیاسی همان عوامل فتنه گری هستند که از برخورد های انقلابی فرزندان خمینی و پیشمرگان خامنه ای کلافه شده اند، زیاد سخت نگیرید!!!

  ساعد می گوید :

  انتصاب در ناجا سه ساله است ومیتوان سه سال دیگه هم تمدید بشه درصورت تمدید بعدی فقط دوتا یکسال میشه تمدید کرد یعنی جمعا ۸سال حالا چرا ایشان ۱۱ سال فرمانده بودن کارغیرقانونی بوده است

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید