ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > برقراری سفر کرمانشاه – تهران ضروری است

برقراری سفر کرمانشاه – تهران ضروری است

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت:اکنون فقط دو روز در هفته امکان مسافرت با قطار به مشهد وجود دارد ولی دغدغه مردمی که قصد مسافرت به تهران دارند را نیز باید مورد توجه قرار داد.

 
 

به گزارش خبرنگار بیستون ، حسن سلیمانی در خصوص تکمیل کارهای باقیمانده راه آهن کرمانشاه، اظهار داشت: در رابطه با احداث راه آهن یا یعنی راه آهن کرمانشاه لازم است از مسئولان امر تشکر کنم همچنین باید خواهش کنم که مسئولان به تکمیل لوازم دیگر راه آهن مانند احداث ایستگاه‌ها توجه داشته باشند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تشکر بابت بهره برداری از راه آهن کرمانشاه و اینکه ایستگاه های راه آهن در حوزه انتخابیه من جانمایی هم نشده بود ولی اکنون جانمایی شده و و مقدمات تملک ها را نیز انجام داده اند ولی نهایی نشده که باید این موضوع تسریع شود.

سلیمانی ادامه داد: لازم است شرایطی برای مسافرت مردم به تهران را فراهم کنند زیرا اکنون فقط دو روز در هفته امکان مسافرت به مشهد وجود دارد که کار بسیار خوبی است ولی دغدغه مردمی که قصد مسافرت به تهران دارند را نیز باید مورد توجه قرار داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان امر باید موجبات بهره برداری کامل را فراهم کنند و لازم است مسئولان توجه کنند تا این موضوع به نتیجه برسید./

منبع/خانه ملت

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید