ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۴:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / گزیده اخبار, ویژه استان > دمای امشب شهرستان هرسین به کمتر از صفر درجه می رسد

دمای امشب شهرستان هرسین به کمتر از صفر درجه می رسد

معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: با کاهش دمای شبانه در نقاط مختلف استان انتظار می رود دمای امشب ۹ شهرستان به کمتر از صفر درجه برسد.

به گزارش خبرنگار بیستون علی محمد زورآوند گفت: دمای امشب شهرستان های کرمانشاه، اسلام آبادغرب، دالاهو، سنقر و کلیایی، کنگاور، هرسین، صحنه، روانسرو و جوانرود به کمتر از صفر درجه می رسد.
وی ادامه داد: سردترین نقاط استان امشب اسلام آبادغرب، کنگاور و سنقر و کلیایی خواهد بود که دمای آن ها به ۶ درجه زیر صفر خواهد رسید.
زورآوند اظهار کرد: شهرستان های کرمانشاه با ۴ درجه و دالاهو و روانسر نیز با ۳ درجه زیر صفر هوای سردتری نسبت به بقیه نقاط خواهند داشت.
معاون اداره کل هواشناسی کرمانشاه در ادامه افزود: دمای امشب صحنه و جوانرود به ۲ درجه و هرسین به یک درجه زیر صفر خواهد رسید.
وی ادامه داد: برای (جمعه) انتظار می رود دمای روزانه یک درجه و دمای شبانه تا سه درجه نسبت به امروز و امشب افزایش یافته و هوا گرمتر شود.
زورآوند گفت: تا روز دوشنبه آینده پدیده غالب در جو استان وزش ملایم باد و افزایش ابر خواهد بود و دمای هوا که در روزهای پایانی هفته کاهش می یابد از روز شنبه افزایش خواهد یافت.
معاون هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه از دوشنبه تا چهارشنبه هفته آینده بارش های خوبی برای استان پیش بینی می شود، گفت: این بارش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
وی گفت: پیش یابی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از سه شنبه ۲۴ بهمن تا یکشنبه ۲۹ بهمن بارش های خوبی برای نقاط مختلف استان خواهیم داشت که در روزهای آتی اطلاعات دقیق تری در خصوص آن ها منتشر خواهد شد.
میانگین بارش های سال زراعی ۹۵-۹۶ استان کرمانشاه به حدود ۱۱۵ میلی متر رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۵ درصد و نسبت به دوره بلند مدت نیز حدود ۵۰ درصد کاهش نشان می دهد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید