ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی, گزیده اخبار > “رادیو لکی” در استان کرمانشاه راه اندازی می شود

“رادیو لکی” در استان کرمانشاه راه اندازی می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون جلسه هماهنگی برنامه رادیو لکی در محل فرمانداری شهرستان هرسین برگزار شد. به نقل از روابط عمومی فرمانداری هرسین ، امیر شاه آبادی فرماندار هرسین  در این جلسه اظهار داشت: باید در این برنامه به هویت اصیل قوم لک و زبان لکی پرداخته شود. در این جلسه در مورد […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستونجلسه هماهنگی برنامه رادیو لکی در محل فرمانداری شهرستان هرسین برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری هرسین ، امیر شاه آبادی فرماندار هرسین  در این جلسه اظهار داشت: باید در این برنامه به هویت اصیل قوم لک و زبان لکی پرداخته شود.
در این جلسه در مورد نحوه برگزاری برنامه ها و چگونگی معرفی اصالت و هویت زبان لکی با استفاده از ظرفیت های صاحب نظران بحث و تبادل نظر شد و کمیته های هفتگانه با توجه به تعریف هر کمیته به معرفی توانمندی های قوم لک، تقویت و معرفی زبان لکی خواهد پرداخت.
محتوای برنامه های رادیو لکی براساس تعاریف کمیته های هفتگانه شعر و ادبیات، تاریخ، باستان شناسی و جغرافیا، مشاهیر و نخبگان، هنر و موسیقی، ورزش، بازی های بومی – محلی و مسابقات سرگرمی، کودک، نوجوانان و بانوان و مردم شناسی و جامعه شناسی خواهد بود.
نحوه اطلاع رسانی زمان و مکان برنامه ها در هر شهرستان و استفاده از چهره های مطرح در مدیریت کمیته های هفتگانه از مهمترین نکاتی بود که اعضای جلسه بر آن تأکید کردند.
در این جلسه با حضور امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین، نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان صحنه، خیرالله خزایی فرماندار شهرستان کنگاور، احمد پورمقبلان معاونت صدای مرکز کرمانشاه، مظفر تیموری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، کیومرث اسدی شهردار هرسین، مصطفی اله مرادی رئیس شورای اسلامی شهر هرسین و کارشناسان و فعالان فرهنگی و اساتید دانشگاهی حضور داشتند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید