ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۴:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > راهزنی در جاده روستایی منتهی به گنج دره هرسین

راهزنی در جاده روستایی منتهی به گنج دره هرسین

چند نفر بصورت ناشناس با مسدود کردن جاده فرعی و روستایی مسیر قیسوند به گنج دره در شهرستان هرسین اقدام به شکستن شیشه های چهار دستگاه خودرو نموده و باعث ایجاد رعب و وحشت بین مسافرین و رانندگانی که از این مسیر قصد تردد داشتند شدند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، شب چهار شنبه هفته گذشته چند نفر بصورت ناشناس با مسدود کردن جاده فرعی و روستایی مسیر قیسوند به گنج دره در شهرستان هرسین اقدام به شکستن شیشه های چهار دستگاه خودرو نموده و باعث ایجاد رعب و وحشت بین مسافرین و رانندگانی که از این مسیر قصد تردد داشتند شدند.

یکی از رانندگان که از آژانس های داخل شهر به یکی از این روستاها رفته بود حادثه را برای خبرنگار بیستون نیوز چنین توصیف کرد:

«« دیشب ساعت یازده ونیم دو نفر با لباس سیاه ما بین مسیر گنج دره و قیسوند داخل جاده رو با سنگ بسته بودن که هر ماشینی تردد میکرد جلوشو میگرفتن که بعد از تماس بنده با پلیس ۱۱۰ حدود بیست دقیقه طول کشید که آمدن که تو این بیست دقیقه شیشه های چهار خودرو رو شکسته و خودروهای مذکور به روستای قیسوند پناه برده بودن برای رضای خدا پیگیری کنید.»»

لازم به ذکر است با توجه به نبود چنین قضایایی در حوزه استحفاظی هرسین ،باید دید این افراد با چه قصد و نیتی دست به چنین اقدامی زده اند.

در حالی که اولین موضوع در این دست اقدامات هنجار شکنانه از سوی افراد سرقت است و تا کنون کسی در رابطه با سرقت مال یا وسیله نقلیه شکایتی را عنوان نکرده،وظیفه پلیس و دیگر دستگاهها های امنیتی مربوطه در حل این پرونده بیشتر حس میشود.

این قضیه در حالی در حوالی منطقه کاوش باستانشناسی گنج دره هرسین اتفاق افتاده که تیم باستانشناسی موفق به کشف یافته های جدیدی از تمدن یکجانشینی انسان در ۲۵ هزار سال پیش شده اند و لزوم برقراری امنیت جهت ادامه کار کاوشگران و جذب توریست و جا انداختن این موضوع برای ساکنین که این دست کاوشها بسود منطقه و در جهت پیشرفت و آبادانی آنهاست امری اجتناب ناپذیر است.

لازم به ذکر است که باوجود چندروز از گذشت این حادثه ودرج خبر در کانال بیستون نیوز هیچ مسئولی این خبر را تکذیب ننموده و صحبتی از اقدامات تامینی ویا دستگیری متخلفین نکرده است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید