ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, نوا و نما > مهندس صفری: دکتر سلطانی فر وزیری استراتژی محور است

مهندس صفری: دکتر سلطانی فر وزیری استراتژی محور است

با تمام توان از دکتر سلطانی فر و برنامه های ارائه شده وی جهت پیشبرد اهداف ورزش و جوانان و اعتلای نام ایران عزیز در میادین و عرصه های ملی و بین المللی، در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهیم کرد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، مهندس احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید در آستانه معرفی وزرای دولت دوازدهم در خصوص وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: از زمان تصدی دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان، عقلانیت و اعتدال در این وزارتخانه حاکم شده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با تمام توان از ایشان و برنامه های ارائه شده وی جهت پیشبرد اهداف ورزش و جوانان و اعتلای نام ایران عزیز در میادین و عرصه های ملی و بین المللی، در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: شایسته سالاری، استفاده از مدیران جوان و تحصیلکرده در بدنه وزارت ورزش و جوانان از شاخص ترین برنامه های دکتر سلطانی فر در حوزه مدیریت منابع انسانی بوده که مورد حمایت قاطبه نمایندگان مردم عزیز ایران در خانه ملت است.

مهندس صفری تصریح کرد: در ابعاد بین الملل نیز سیاست های وزارت ورزش وجوانان در زمان تصدی ایشان قابل دفاع و حمایت است.

:نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود که دکتر سلطانی فر مورد اعتماد و حمایت بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل قرار بگیرد و با توکل به خدا و اخذ تعداد آرا ی بیشتر نمایندگان مجلس ، همچنان بعنوان وزیر ورزش و جوانان به انجام وظیفه و خدمت به ورزش و جوانان این مرز و بوم ادامه دهد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید