ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۱۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > نشست تخصصی منابع انسانی در گروه صنایع غذایی بیژن

نشست تخصصی منابع انسانی در گروه صنایع غذایی بیژن

نشست تخصصی مشاوران و مدیران منابع انسانی شرکت های مطرح کشور روز سه شنبه ۸ اسفند در سالن همایش گروه صنایع غذایی بیژن و با حضور مشاوران، مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار بیستون در ابتدای این نشست تخصصی اعضای نشست ضمن تاکید بر حضور فعال و تداوم برگزاری جلسات تخصصی به منظور هم اندیشی و تبادل تجربیات اعضاء جهت بهره وری بیشتر در سازمانها بر انسجام بیشتر و جذب اعضاء جدید متخصص در پنل های تخصصی توافق نمودند.
در ادامه آقای جواد شهبازی مدیریت شرکت پارسیان پخش بیژن ضمن خیرمقدم به اعضأ بر نقش واحد منابع انسانی در رشد و توسعه و موفقیت سازمانهای دانش محور تاکید و شکوفایی سازمان بدون توجه به منابع انسانی را غیرممکن دانستند، و استراتژی های منابع انسانی را در ماندگاری و پیشرفت شغلی کارکنان بسیار موثر و کلیدی عنوان کردند.
سپس آقایان کامبیز زند و امیر کریمی از شرکت مشاوران مدیران ۲۱ به تشریح مدیریت عملکرد و بررسی میزان پرداختها در بازار کار ایران پرداخته و مطالب ارزشمندی را ارائه نمودند.
آقای سعید ناصری، استاد دانشگاه و از مشاوران مطرح منابع انسانی که مدیریت منابع انسانی شرکت پارسیان پخش بیژن را نیز بر عهده دارد سخنران بعدی نشست بود که به طرح ابعاد قانونی و اجرایی نظام جبران خدمت پرداخت، این کارشناس روابط کار همچنین از عدم اجرای تبصره ۲ ماده ۴۱ قانون کار در مورد تعیین حداقل مزد انتقاد کرده و بکاربردن لفظ چانه زنی در شورای عالی کار بجای اعمال قانون ابراز تعجب نمود و اظهار امیدواری کرد شورای عالی کار در سال ۹۷ به تبصره ۲ ماده ۴۱ قانون کار مبنی بر تامین ریالی مایحتاج تعداد متوسط خانوار ایرانی ،در تعیین حداقل دستمزد توجه ویژه نماید تا با تعیین مزد عادلانه در جهت حل مشکلات مالی نیروی کار گامهای جدی تری برداشته شود.
عضو مراجع حل اختلاف وزارت کار در ادامه به سوالات اعضاء در حوزه موارد قانونی مرتبط با نظام پرداخت پاسخ داد.
در ادامه نشست آقای ابولفضل زمانی مدیر توسعه منابع انسانی گروه disunion و آقای مهدی رشیدی مدیر منابع انسانی شرکت انرژی کشور به بیان تجربیات کاری خود در حوزه های عملکرد و روشهای ارزیابی و میزان بهره وری نیروی انسانی پرداخته و به سوالات اعضاء پاسخ دادند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید