ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > دیدار روحانی روستای سرماج با بخشدار بیستون در خصوص قطع ده روزه آب

دیدار روحانی روستای سرماج با بخشدار بیستون در خصوص قطع ده روزه آب

حجت السلام سعید ولی خانی روحانی روستای سرماج با بخشدار بیستون عزیزی در خصوص موضوع مشکل قطع آب آشامیدنی روستای سرماج دیدار کردند.

حجت السلام سعید ولی خانی روحانی روستای سرماج با بخشدار بیستون عزیزی در خصوص موضوع مشکل قطع آب آشامیدنی روستای سرماج دیدار کردند.

 به گزارش خبرنگار بیستون این جلسه با بررسی مشکلات و موانع آب آشامیدنی روستای سرماج . در بخشداری بیستون برگذار شد.
حجت الاسلام سعید ولی خانی تصریح کرد: علی رغم تمام تلاش ها و پیگیری های شورای روستا آقای خانبگی و همکاری های داوطلبانه مردم روستا که انجام دادند ولی متاسفانه با گذشت بیش از ده روز از قطع آب آشامیدنی روستای سرماج هنوز مردم با مشکل بی آبی رنج می برند .
این در حالی است که روستای سرماج هشت شهید را نثار انقلاب اسلامی کرده و این وضعیت مناسب چنین روستایی نیست.
روستای سرماج یکی از روستاهای نمونه منطقه از لحاظ فرهنگی و علمی و اجتماعی و اقتصادی است و بالغ بر ۵۰۰ خانوار و حدود ۲۵۰۰ نفر جمعیت دارد که قرار است ایستگاه قطار هرسین در این روستا برقرار گردد.
ولی خانی اظهار داشت : درست است که سیستم آب آشامیدنی روستای سرماج تحت پوشش آبفار شهرستان هر سین نیست ولی این نکته را باید خاطر نشان کرد که در سال ۹۲ از ۲۰۰ خانوار سرماج حق انشعاب آب برای کنتور گذاری دریافت شده و تمام مدارک آن نیز موجود است.
بهتر است مسئولین پیگیر مشکلات مردم باشند و فرافکنی نکنند.
عزیزی بخشدار بیستون  در ادامه ضمن تشکر از پیگیری و تلاش شورا و روحانی روستا بیان داشت:  بخشداری بیستون بنوبه خود پیگیر مشکلات بخش بیستون بخصوص مشکل قطعی آب روستای سرماج است.
شهرخ عزیزی در ادامه گفت : تنها را جلو گیری از بروز چنین مشکلاتی در آینده این است که تمام مردم روستای سرماج خواهان سیستم آبرسانی باشند و اولین مرحله کنتور گذاری است .
ایشان همچنین بیان داشتند که در آینده نزدیک جلسه ی با مسئولین آبفار شهرستان هرسین با حضور دهیار و شورا و رو حانی روستا برگذار خواهد شد .
گفتنی است بخشدار بیستون اقداماتی را برای مشکل آب آشامیدنی روستای سرماج از قبیل فرستادن تانکر های آب رسانی در سطح روستا و فرستادن تجهیزات مانند بیل مکانیکی بررسی کرد.
در ادامه مسئولین بخشداری بیستون همراه با شورا و روحانی روستا از لوله های انتقال آب آشامیدنی روستا ی سرماج بازدید کردند .
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید