ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده, عناوین برگزیده > اقدام مناسب بهزیستی هرسین در جمع آوری و نگهداری معتادین متجاهر

اقدام مناسب بهزیستی هرسین در جمع آوری و نگهداری معتادین متجاهر

این معتادان با آموزش ، مراقبت و تربیت صحیح وبرنامه های درستی که به کمپ ها داده ایم، طی یک دوره یک ماهه تا ۴۵ روزه با سلامت کامل به آغوش خانواده خود بر می گردند.

علی حسن نظری رییس اداره بهزیستی شهرستان هرسین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بیستون نیوز گفت: هر سال با توجه به ایام نوروز برنامه هایی را جهت برقراری امنیت روانی برای شهروندان و پیگیری مطالبات مردمی در نظر می گیریم.

 

 

 

 

 

نظری در ادامه افزود :از جمله این اقدامات جمع آوری و نگهداری معتادین متجاهر است که چهره شهر زیباتر  و قابل تحمل تر می کند، خصوصا باید منظره بد حضور این افراد برای میهمانان نوروزی و مسافرانی که به شهرستان آمده بودند را جلوه بهتری داد و در چنین ایامی این معتادین متجاهر را به کمپ های مخصوص هدایت کرد.

این مقام مسئول گفت: ظرفیت مکانهای نگهداری این قبیل معتادان در هرسین سی نفر بود که ما با توجه به تجربه سال قبل آنها را که تعداد بیشتر از ظرفیت ما بود را در دو کمپ در خود شهرستان انتقال و کار نگهداری و معاینه توسط پزشک با انجام آزمایش HIV نسبت به جدا سازی این دست معتادین از هم اقدام کردیم.

رییس اداره بهزیستی شهرستان هرسین بیان داشت: این معتادان با آموزش ، مراقبت و تربیت صحیح وبرنامه های درستی که به کمپ ها داده ایم، طی یک دوره یک ماهه تا ۴۵ روزه با سلامت کامل به آغوش خانواده خود بر می گردند.

علی حسن نظری در پایان گفت: ما در اجرای این برنامه که با همکاری و همراهی نیروی انتظامی و دادستان و فرماندار شهرستان انجام شد توانستیم تا حدودی چهره شهر را جلوه بهتری دهیم و این مهم در جذب گردشگر فاکتور مهمی بشمار آمد، همچنین در این بین همکاری خود فرد معتاد و نیز ورود معتادان به انجمن هایی نظیر NA که یاریگر این عزیزان بیمار در بازگشت به آغوش جامعه و خانواده خود  می باشند از فاکتور های مفید بشمار می آید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید